Hylla Strinning
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, "String", bokhylla, 1960-tal, hyllplan i teak, delvis setikettmärkta "BFB-Hyllan Stockholm Sweden String Designed även pat. sökt, bestående av hyllplan 12 st 78x20, 2 st 78x30, tidningshylla 78x38, gavlar 5 st (vita) höjd 77, djup 18, 2 st (vita), höjd 77, djup 28, 2 st (svarta) höjd 26, djup 28 cm
Smärre skador
408651
2016-09-29