Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PELARBORD, 2 st., 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor på pelarfoten, varav ett med lejonfötter, höjd 77 respektive 74 cm, diameter 46 respektive 47 cm.
Slitage och smärre skador
408663
2016-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här