Pelarbord 2 st

Pelarbord 2 st
Pelarbord 2 st
Pelarbord 2 st
Pelarbord 2 st
Pelarbord 2 st
Pelarbord 2 st
Pelarbord 2 st
Pelarbord 2 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PELARBORD, 2 st., 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor på pelarfoten, varav ett med lejonfötter, höjd 77 respektive 74 cm, diameter 46 respektive 47 cm.

Slitage och smärre skador

408663

2016-09-30