Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL LINDSTRÖM, bordslampa, 1900-talets början, jugend, Rörstrand, underglasyr, dekor av vinterlandskap, botten märkt KL, höjd ca 29 cm exkl lampsockel
Flera kantnagg
408700
2016-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här