Rolf Hanson komposition

Rolf Hanson  komposition
Rolf Hanson  komposition

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROLF HANSON (född 1953): Komposition, färgserigrafi, 1991, signerad, daterad och numrerad Rolf Hanson -91, 35/45, bladstorlek ca 136x116 cm

408762

2016-09-29