Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ROLF HANSON (född 1953): Komposition, färgserigrafi, 1991, signerad, daterad och numrerad Rolf Hanson -91, 35/45, bladstorlek ca 136x116 cm
408762
2016-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här