Ljuskrona plafond

Ljuskrona plafond
Ljuskrona plafond
Ljuskrona plafond
Ljuskrona plafond

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSKRONA , mässing, plafondmodell elektrifierad med 6 st glödlampshållare, 1900-talets andra hälft, diameter 53 cm

PROVENIENS: Hotell Scandic Sergel Plaza i Stockholm.

408766

2016-09-29