Ingerborg Lundin vas

Ingerborg Lundin vas
Ingerborg Lundin vas
Ingerborg Lundin vas
Ingerborg Lundin vas
Ingerborg Lundin vas
Ingerborg Lundin vas

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

INGEBORG LUNDIN, vas, Orrefors, 1965, Ariel, geometrisk dekor i blått mot svagt gultonad fond, signerad Orrefors Ariel Nr. 503 O Ingeborg Lundin, höjd 16 cm

Smärre bottenrepor

408774

2016-09-30