Kelim

Kelim
Kelim
Kelim
Kelim
Kelim
Kelim

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KELIM, östanatolisk, Malatya, omkring år 1900, ca 335x168 cm

Slitage, mindre lagningar

408775

2016-09-29