Bålsskål med muggar

Bålsskål med muggar
Bålsskål med muggar
Bålsskål med muggar
Bålsskål med muggar
Bålsskål med muggar
Bålsskål med muggar
Bålsskål med muggar
Bålsskål med muggar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÅLSKÅL, GLAS, 11 st., omkring 1900, grönfärgat glas, förgylld dekor, signerad Moser Karlsbadskålens höjd 29, fatets diameter 40 cm

Sprickor och nagg

408794

2016-09-29