Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, samtida, empirestil, lackerad stomme, stoppade sitsar, karmar i form av förgyllda svanar, fothylsor i förgylld metall, sitthöjd ca 43 cm

Dekordelar med ytslitage

408808

2016-09-29