Mari Simmulson

Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

MARI SIMMULSON, figurin, kvinna, Uppsala Ekeby, 1960-tal, delvis glaserad keramik, höjd ca 39 cm

Foten med nagg

408823

2016-09-29