Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAURICE ELIE SARTHOU (Frankrike, 1911-1999), "Bariques et filets", signerad M E Sarthou, olja på pannå, ca 24 x 33 cm
408829
2016-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här