Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASEA, taklampa, 1900-talets mitt, stomme i mässing med kupa i frostat glas, höjd ca 90 cm inkl. stomme
Kupa troligen vänd, smärre nagg
408835
2016-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här