Benno Arzt

Benno Arzt
Benno Arzt
Benno Arzt
Benno Arzt
Benno Arzt
Benno Arzt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Hot lips", signerad och daterad Benno Arzt 013, akryl på duk, 120x150 cm

408848

2016-10-03