C. Göran Karlsson färgserigrafi

Klubbat för:

1 900 SEK

1 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad CGK 110/150 , 57,5x57,5 cm

408870

2016-10-04