Wifredo Lam, färglitografi

Wifredo Lam, färglitografi
Wifredo Lam, färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIFREDO LAM (1902-1982): ur Pleni Luna, signerad, 169/262, färglitografi, 65x50 cm

408873

2016-10-04