Bordslampa förgylld brons

Bordslampa förgylld brons
Bordslampa förgylld brons
Bordslampa förgylld brons
Bordslampa förgylld brons
Bordslampa förgylld brons
Bordslampa förgylld brons

Klubbat för:

1 400 SEK

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800-talets slut, Louis XV-stil, förgylld brons, elektrifierad, tvåarmad, höj och sänkbar, höjd 56,5 cm

408875

2016-09-29