Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BATTLE OF WATERLOO, (BATTAILLE DE WATERLOO), efter Dubourg, äldre gravyr, 1800-tal, ca 12x63 cm
Fläckar, skador
408883
2016-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här