Battle of Waterloo äldre gravyr

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BATTLE OF WATERLOO, (BATTAILLE DE WATERLOO), efter Dubourg, äldre gravyr, 1800-tal, ca 12x63 cm

Fläckar, skador

408883

2016-10-13