Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN OSTVED (född 1957): Porträtt av Jack Nicholson, a tergo signerad J Ostved EA 1/1 -07, silkscreen på duk 69,5x51,5
Skador: Smärre ytskador
408885
2016-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här