Ragnar Person oljemålning

Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAGNAR PERSON (1905-1993): Venedigmotiv, monogramsignerad RP, olja på pannå, 39x51 cm

408895

2016-09-30