Väggpendyl Rob Engström
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-talets första hälft, förgyllt fodral med träskurna detaljer samt pastellage, urtavla märkt "Rob. Engström Stockholm", nyckel medföljer, ca 75 x 45 cm
Bruksslitage, 1 dekoration saknas, ej funktionstestat
408898
2016-10-13