Väggpendyl Rob Engström

Väggpendyl Rob Engström
Väggpendyl Rob Engström
Väggpendyl Rob Engström
Väggpendyl Rob Engström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets första hälft, förgyllt fodral med träskurna detaljer samt pastellage, urtavla märkt "Rob. Engström Stockholm", nyckel medföljer, ca 75 x 45 cm

Bruksslitage, 1 dekoration saknas, ej funktionstestat

408898

2016-10-13