Salongsbord nyrokoko
2016-09-29
408905
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, bemålat, skuren dekor, förgylld dekor, stenskiva, höjd ca 76, 86x60 cm