Ljusstake
2016-09-29
408908
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKE, 1900-tal, för 7 ljus vardera, förgylld metall, höjd ca 83 cm
Skador, en skadad ljusstake medföljer