Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, 1900-talets slut, Danmark, märk sorö stolefabrik, made in danmark, höjd ca 71,5, 170x112, 2 inläggskivor vardera 60 cm
Slitage, repor, smärre fanerskador
408911
2016-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här