Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, 1900-talets slut, Danmark, märk sorö stolefabrik, made in danmark, höjd ca 71,5, 170x112, 2 inläggskivor vardera 60 cm

Slitage, repor, smärre fanerskador

408911

2016-09-29