Carl Hjalmar Norrström ståletsning/spegel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL HJALMAR NORRSTRÖM, spegel med ståletsad ram med motiv av havsklippa med björn och fåglar, signerad C HJ Norrström, monterad/skruvad på trä, ca 22,5 x 31,5 cm

Oxideringar, smuts

408913

2016-09-29