Häst Dalarna

Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DALAHÄST, 1900-talets första hälft, täljt och bemålat trä, höjd ca 18, längd 16 cm

Slitage och skador, lagning, borrad för ljus

408952

2016-09-29