Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
ANDERS FORSBERG (1871-1914): (14), Figurkompositioner, signerade, tusch/skrapteknik/akvarell, mestadels ur i Strix, varierande mått
Oramade
408955
2016-09-30