Anders Forsberg

Anders Forsberg
Anders Forsberg
Anders Forsberg
Anders Forsberg
Anders Forsberg
Anders Forsberg

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

ANDERS FORSBERG (1871-1914): (14), Figurkompositioner, signerade, tusch/skrapteknik/akvarell, mestadels ur i Strix, varierande mått

Oramade

408955

2016-09-30