Einar Palme oljemålning
2016-10-03
408991
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR PALME (1901-1993): Hamnmotiv signerad och daterad Einar 1944, olja på pannå, ca 59 x 45 cm
mindre slitage