Einar Palme oljemålning

Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR PALME (1901-1993): Hamnmotiv signerad och daterad Einar 1944, olja på pannå, ca 59 x 45 cm

mindre slitage

408991

2016-10-03