Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL på fot, TUMLARE, silver, 1800-tal, godronnerad, skålens höjd 10, diameter 15,5 cm, totalvikt ca 178 g
Skador och lagningar
408996
2016-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här