Silverskål på fot

Silverskål på fot
Silverskål på fot
Silverskål på fot
Silverskål på fot
Silverskål på fot
Silverskål på fot

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL på fot, TUMLARE, silver, 1800-tal, godronnerad, skålens höjd 10, diameter 15,5 cm, totalvikt ca 178 g

Skador och lagningar

408996

2016-09-29