Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP, 2 st., snarlika,1800-tal, England, mahogny, handtag i mässing, höjd ca 78-82 cm

Skador

409009

2016-09-30