Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
POTTSKÅP, 2 st., snarlika,1800-tal, England, mahogny, handtag i mässing, höjd ca 78-82 cm
Skador
409009
2016-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här