Cigarettetui silver S:t Petersburg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CIGARETTETUI, silver, S:t Petersburg 1871, med svenska importstämplar, namngravyr i guld, invändigt förgylld, 11 x 6 cm, vikt ca 133 g

409024

2016-09-29