Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CIGARETTETUI, silver, S:t Petersburg 1871, med svenska importstämplar, namngravyr i guld, invändigt förgylld, 11 x 6 cm, vikt ca 133 g
409024
2016-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här