Sängbord ett par 1960-tal
2016-09-29
409045
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, AB Carlström & Co. Möbelfabrik, 1960-tal, teak, sarg med låda, höjd ca 52, 48x32 cm
Smärre bruksslitage.