Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KOLHÄMTARE, 1800-talets senare hälft, mässing, höjd ca 50 cm
Bruksslitage, smärre buckla, lagning, bristningar.
409050
2016-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här