Kolhämtare mässing

Kolhämtare mässing
Kolhämtare mässing
Kolhämtare mässing
Kolhämtare mässing
Kolhämtare mässing
Kolhämtare mässing
Kolhämtare mässing
Kolhämtare mässing

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOLHÄMTARE, 1800-talets senare hälft, mässing, höjd ca 50 cm

Bruksslitage, smärre buckla, lagning, bristningar.

409050

2016-09-29