Alfred Duke jaktmotiv

Alfred Duke jaktmotiv
Alfred Duke jaktmotiv
Alfred Duke jaktmotiv
Alfred Duke jaktmotiv
Alfred Duke jaktmotiv
Alfred Duke jaktmotiv

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ALFRED DUKE (England, 1893-1905): Hundar på språng,
signerad A. Duke, olja på duk 51x76 cm

409058

2016-10-02