Peter Nyborg oljemålning

Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

1 500 SEK

PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "King of Cüneo", signerad och daterad atergo Nyborg , 2011, olja på duk, ca 135x47 cm

409094

2016-09-29