Sekretär Louis XVI-stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SEKRETÄR, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, svartlackerad, dekor av inläggningar i mässing, förgyllda beslag, höjd ca 130, 80x48 cm
Nyckel saknas, listdel ngt lös, smärre ytskador, fotkryss med lagning
409124
2016-09-30