Sekretär Louis XVI-stil

Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, svartlackerad, dekor av inläggningar i mässing, förgyllda beslag, höjd ca 130, 80x48 cm

Nyckel saknas, listdel ngt lös, smärre ytskador, fotkryss med lagning

409124

2016-09-30