Bror Börjesson oljemålning

Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROR BÖRJESSON (1903-87): Stilleben med flaska och äpple, signerad Bror Börjesson, olja på pannå, ca 33x23 cm

409131

2016-09-30