Sekretär teak

Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets mitt, teak, underdel med svärtat trä, benen med mässingshylsor, 3 lådor, höjd 95, 81x40 cm, nyckel finns

Bruksslitage

409144

2016-09-30