Krukowskaja Zoia Stockholm

Krukowskaja Zoia Stockholm
Krukowskaja Zoia Stockholm
Krukowskaja Zoia Stockholm
Krukowskaja Zoia Stockholm

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRUKOWSKAJA ZOIA (1903-1999): Motiv över Stockholm, Vy över Skeppsholmen/Strandvägen, signerad Zoia, olja på duk, 64x80 cm

Duklagning, skada

409149

2016-09-30