Kindjal

Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KINDJAL, rysk, daterad 1916, böjd tveeggad klinga med två blodrännor, träfäste, svart skinnklädd träbalja med två mässingsbeslag, längd 59 cm

doppsko med bucklor

409155

2016-10-13