Jordglob med kompass dr Krause

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, dr Krause, med kompass, höjd 55 cm

Bruksslitage

409165

2016-09-30