Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JORDGLOB, 1900-talets första hälft, dr Krause, med kompass, höjd 55 cm
Bruksslitage
409165
2016-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här