Kindjaler

Kindjaler
Kindjaler
Kindjaler
Kindjaler
Kindjaler
Kindjaler
Kindjaler
Kindjaler

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KINDJALER, ryska, 1900-tal, klinga med blodränna, fäste och balja i vitmetall, längd 42 resp 44 cm

skador

409173

2016-10-13