Tvättfat Kina Emaljarbete

Tvättfat Kina Emaljarbete
Tvättfat Kina Emaljarbete
Tvättfat Kina Emaljarbete
Tvättfat Kina Emaljarbete
Tvättfat Kina Emaljarbete
Tvättfat Kina Emaljarbete

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TVÄTTFAT, Kina, 1800-talets början, emalj på koppar, dekor med blommor, höjd 9, diameter 37 cm

Flertal slagskador

409187

2016-09-30