Bordslampa 1800-talets slut

Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1880-tal, handmålat porslin, monterad i grönpatinerad järnställning, tidigare fotogenlampa, höjd med lampa ca 60 cm

En hänkel lagad, avklippt elsladd

409211

2016-09-30