Farjazewski oljemålning

Farjazewski oljemålning
Farjazewski oljemålning
Farjazewski oljemålning
Farjazewski oljemålning
Farjazewski oljemålning
Farjazewski oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARJAZEWSKI (1900-tal): Stora torget i Warszawa i sommartid, signerad W. Farjazewski, olja på duk, ca 29x39 cm

409222

2016-09-30