Stouby soffgrupp

Stouby soffgrupp
Stouby soffgrupp
Stouby soffgrupp
Stouby soffgrupp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFGRUPP, 2 dlr, Stouby, 1900-2000-tal, mått tresits soffa, höjd ca 81, ca 216x75, mått tvåsits, höjd ca 81, 150x75 cm

Bruksslitage, mindre fläckar på tvåsitsen, smuts på ena armen på tresitsen

409243

2016-09-30