Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Landskap med häst och figurer, oljemålning på pannå, signerad och daterad Greta Gerell , 23x40 cm

409250

2016-09-30